Každý máme svou vlastní cestu a vlastní příběh a je jen na nás jak moc jí ovlivníme.'

!!! Reklamy SeM !!!

Písnička blogu

:

Pište si jakou  Písničku ode mě chcete zahrát :)

Listopad 2010

Twilight

19. listopadu 2010 v 16:58 | Vicky |  PiCty
Pár obrázku z Twilight :)) převažuje Bella a Edward :D ale to je asi jasný :D


Hello Kitty

10. listopadu 2010 v 18:24 | Vicky |  PiCty
Moc hezký kusovky s Hello Kitty..moc hezký třeba na design :))


Nádhěrné Picty.'

8. listopadu 2010 v 15:17 | Terez |  PiCty

Diary - 7.11. 2010

7. listopadu 2010 v 18:41 | Terez |  Diary
Ahojky. Nevím, co bych měla o dnešku psát, protože byl v podstatě stejný, jako včerejší. A to samozřejmě proto, protože jsem nemocná a nemůžu nikam jít. Což je fakt děs. :/ Ale změnilo se to, že jsem k snídani neměla palačinky, ale jenom čaj, k obědu jsem měla kuře s bramborami zapečený se šlehačkou a k večeři zatím nic a ani nemám hlad, takže si asi ani nic nedám. Jo a pak jenom taková maličkost. Pohádala jsem se se svojí Nejlepší kamarádkou. :/ Štve mě to. A mrzí mě to, ale nechci být ta, co se omluví jako první, protože se bojím, že by mě poslala do pr****. :/ Což já bych neudělala, ale stejně. No nic, nebudu vás tady tajtím zatěžovat. Jo a kdyby jste si myslely že už jdu spát, což fakt ne, tak teď až napíšu tento článek, vypnu počítač a du se ZNOVU učit. :/ No nic. Radší mizím.

Báj**
Terez.' 

Mile jste mě překvapily.

7. listopadu 2010 v 16:40 | Terez |  Moje kecy atd..
Ahojky. Omlouvám se, že tu dnes nic nebylo, ale jak jsem vám včera psala, musím se učit. Teď tu nebudu moc dlouho, takže vám deník napíšu než půjdu spát, ale zítra toho tady snad bude více. ☺ Když tak pro jistotu něco přednastavím. ☺ A jak jste si určitě všimly, nová spolumajitelka už napsala článek  a řekla vám co sem chce dávat. Mě osobně to potěšilo a tak doufám že i vás. No a teď přejdu k tématu. Už včera jste mě mile překvapily, protože jsem viděla, kolik lidí bylo na našem blogu. A dneska to je taky dobrý. ☺ Teda, některým z vás možná přijde že to je málo, ale pro mě je 15 za dnešek, hodně, protože když sem tady skoro vůbec nebyla a nic jsem nepřidávala, vy jste nechodily. Takže jsem měla třeba jen 5 lidí za jeden den. A proto doufám, že se to změní. ☺ Tak to je zatím vše.

Terez.'

Hola! :D

7. listopadu 2010 v 14:30 | Vicky |  Diary
Ahojky ♥ jsem nová spolumajitelka tohodle suprovýho blogu! Jsem ráda, že tu můžu bejt :) kord s Terezkou ♥ Budu tu pod přezdívkou Vicky..je mi 13 let a pracuju ještě na svým autorským blogu www.love-viky.blog.cz :) .. Už jsem tu jednou spolumajitelkou byla, ale je to stráááášně dlouho :))  takže jsem ráda, že můžu být zas :) Budu přidávat různý obrázky, grafiku, fotky, občas deník(i když ten spíš je na mym vlastním blogu) a různý věci pro vás :) Už se těším na naší spolupráci :)♥ doufám, že mě tu přijmete :) Vicky

Diary - 6.11.2010

6. listopadu 2010 v 21:26 | Terez |  Diary
  Tak a je tu skoro konec dne, ale já se s vámi tímto článkem pro dnešek loučím. Jak jsem slíbila, budu psát Deníček a dneska začínám.
Dnešek byl celkem v pohodě. Teda jsem nemocná, což jsem už od Úterý, ale jinak dobrý. Dnešek nebyl ani ničím zajímavý, až na to, že sem se rozhodla tento blog opět oživit a zvětšit návštěvnost, zjistila jsem že asi vím čím chci být a psala jsem si s jednou holkou kterou nemám moc ráda, ale nepovídalo se s ní špatně. Jen to teď bylo něčím jiný. Protože je jasné jak si píšete s někým, s kým se bavíte a koho máte rádi a s někým, s kým se nebavíte a moc ho nemusíte. Ale není to tak, že by jste se s tím dotyčným hádaly, ale píšete si úplně normálně. Teda ne ty normálnosti jako je : Jak se máš? Co děláš ? atd.. No nic, ale abych začala od začátku. Ráno jsem se vzbudila poměrně pozdě, tedy na mě pozdě. Obvykle sama od sebe vstávám i v 7 hodiny nebo někdy i dřív, ale dneska jsem vstávala, skoro v 9 hodin. K snídani jsem měla úžasný palačinky od maminky. :D Fakt dobrý. Pak jsem se dívala na film, který mám na DVD : Zpověď královny střední školy. Je to dobrý a i když jsem to viděla už hodněkrát,vůbec mi to nevadí. Což mi připomíná že se na něj kouknu ještě než půjdu spát. :DD Pak jsem byla na počítači a dívala se na jedné internetové adrese na Gossip Girl. To je prostě super seriál. :D K obědu jsem měla segedín. Odpoledne jsem si psala s kamarádkama a zase se dívala na Gossip Girl a navíc jsem se domlouvala se spolumajitelkou, jaká ikonka, jak bude záhlaví široký atd.. No a potom jsem si začala psát se svojí dlouholetou kamarádkou, kterou znám už od malička a které jsem udělala tady na tomto blogu reklamu, aby jste se šly podívat na její blog. :) No a před chvilkou jsem si začala psát s tím člověkem o kterém jsem vám psala na začátku. Ne že bych ji měla ráda to opravdu ne, ale některé věci které mi řekla, tak je docela chápu. A rozumím tomu. Ale to neznamená že teď jí mám ráda. No nic už jsem toho napsala až  až. :D Zítra jsem přidám něco spíše večer, protože se budu muset hodně učit. Od úterý jsem doma a hodně jsem toho zameškala. A ještě k tomu jsme psaly tolik písemek a já na nich nebyla. No nic končím. 
Tak zatím.
Terez.'

Nová spolumajitelka..

6. listopadu 2010 v 19:22 | Terez |  ♥I•N•F•O♥
Jen menší článeček.
Protože chci aby byla změna, rozhodla jsem se sem přizvat ještě jednoho člověka aby mi pomohl. Nebo abych to upřesnila. Je to holka a má i svůj vlastní blog, ale řekla že ráda bude spolumajitelka. Bude mít stejné pravomoce jako já, jen když bude chtít změnit design, tak by mi to měla říct a jaký chce udělat, ale myslím že by bylo fér kdyby jsme dělaly designy obě. Takže jednou ona, jednou já. A tento dess který se mi líbí, dělala ona. Já jí jen trochu pomohla s tím, že jsem vybrala obrázek a řekla jí jak bych si to představovala a jakou barvu by tam měla dát. Tak a jestli se chcete podívat na její blog, což bych vám doporučovala, protože je opravdu hezký, tak je TADY . 

Tak zatím. 
Terez.'

Budu psát deníček.

6. listopadu 2010 v 18:58 | Terez |  ♥I•N•F•O♥
Ahojky. Jen bych vám chtěla oznámit že budu psát Deníček. Já vím že už jsem to jednou dělala, ale teď tu chci hodně změn a tím pádem musim i nějak změnit psaní atd... Už to tady nebude jen o obrázcích, downloadech a písničkách. Mám k tomu pár důvodů. A jeden z nich je ten, aby jsem chodilo i víc lidí a by se jim to tu líbilo a aby chtěli třeba zapár dní přijít zase. Tak to je zatím vše.

Terez.'

Kompletní změna.

6. listopadu 2010 v 18:30 | Terez |  ♥I•N•F•O♥
Opět Ahojky..
Chci vám jen říct, že jsem udělala kompletní změnu. Pomohla mi jedna moc dobrá kamarádka a za to jí mnohokrát děkuji. A jak jste si asi všimly, když říkám kompletní změna, je to kompletní změna. Takže je nový Design, menu, pozadí, prostě jsem se snažila všechno změnit a ode dneška tu bude minimálně 1 článek nebo něco za den. Nevím jak budu zvládat Příběh, ale budu se snažit aspoň ob den. Snad se změna líbí a doufám že vás sem bude chodit více. Tak zatím. 

Terez. '

Doporučení - Reklama

6. listopadu 2010 v 16:56 | Cleo - Terez |  Reklamy
Ahojky. 
Už dlouho jsem sem nic nedala kromě mého příběhu - Život v lepší společnosti. Takže bych to chtěla napravit. Takže začnu tím, že doporučím TUTO stránku. Je to mojí kamarádky, ale nemyslete si že to sem dávám jenom proto. Tento blog, nebo stránka má něco do sebe. Je to teda spíše pro holky, nebo je to pro holky, ale je opravdu hezký. Pro nás holky je tam připravené jaké cviky by jsme měly dělat, když nejsme spokojení se svou postavou, nebo když jí chceme aspoň zpevnit. Je tam i poradna, kde se moje kamarádka snaží pomoct těm, kteří jí napíšou, ať už to jsou dívky nebo chlapci, potom tam je také Fashion, což si myslím že je pro nás dívky hodně důležité, teď tam i Terka(tak se jmenuje) přidala nějaké tipy co koupit rodině k Vánocům, když si nevíš rady. Je tam také BEAUTY, což si myslím že je také důležité, takže si myslím že tam najdeme my dívky to, co je pro většinu z nás hodně důležité. Tak neváhejte a koukněte se. Je to opravdu skvělí blog. Ještě jednou vám sem dám adresu: TADY . Jsem si jistá že tam každá z nás najde něco, co nás zajímá.

Terez.'